Uchwyt na tablet do łóżka

Uchwyt na tablet do łóżka

Poszukujesz również właściwej odpowiedzi na temat uchwytów na tablety do łóżek? Więc jesteś dokładnie tutaj. Uchwyt owltab to idealny uchwyt na tablet do łóżka. Nadaje się do wszystkich tabletów, smartfonów, e-booków i urządzeń konwertowalnych (notebook i tablet w jednym). Uchwyt na tablet do wszystkich urządzeń, których chcesz używać w łóżku lub w sypialni. Montaż i demontaż zajmuje tylko kilka sekund i jest mniejszy niż paczka papierosów.

Tablet lub iPad w łóżku – zasypiaj bez zmartwień z owltab

Z uchwytem owltab® możesz spokojnie zasnąć bez zmartwień – Twój tablet, iPad, smartfon czy e-book sam nie spadnie i nie zaśniesz na nim.

Nowy uchwyt na tablet do łóżka – i nie tylko!

Uchwyt owltab® to najnowszy gadżet w obszarze tabletu, smartfona, e-booka i kabrioletu. Zwłaszcza jeśli oglądasz filmy i filmy w łóżku lub na kanapie, obecnie na rynku nie ma nic porównywalnego. Uchwyt owltab® utrzymuje iPad lub tablet dla Ciebie, gdy leżysz. Możesz umieścić tablet w dowolnej, możliwej do wyobrażenia pozycji. Podczas oglądania filmu lub wideo na YouTube możesz swobodnie się poruszać i obracać lub zasypiać pod tabletem. Nie odpadnie samoczynnie, a jeśli będziesz go uderzać, to ustąpi i przesunie się na bok*. Montaż i demontaż zajmuje tylko kilka sekund! Uchwyt owltab® wypełnia w ten sposób lukę w obszarze akcesoriów do tabletów i uzupełnia użyteczność tabletów, smartfonów, e-booków i kabrioletów (notebook i tablet w jednym urządzeniu). Połączenie uchwytu owltab® i tabletu zastępuje każdy telewizor w sypialni i oszczędza pieniądze, energię elektryczną i miejsce.

Uchwyt na tablet Made in Germany – do łóżka

System uchwytów owltab® jest produktem „Made in Germany” i jest chroniony przez Niemiecki Urząd Patentowy i Znaków Towarowych zarówno pod względem projektu technicznego, jak i projektu. Dalsze informacje w DPMA (DBGM).

Uchwyt owltab® jest produkowany z najwyższą starannością w małej firmie w Środkowej Frankonii. Specjalnie opracowana i jednorodna mieszanka materiałów zapewnia wysoką funkcjonalność, jakość i długą żywotność.

Nie gwarantuje się planowanego zużycia (braku zużycia). Posiadacz owltab objęty jest 5-letnią gwarancją i 30-dniowym okresem zwrotu.

 

Twój tablet unosi się przed Tobą

Zrelaksowani ciesz się filmami w łóżku – miejsce na nogi i spokój

Uchwyt na tablet do łóżka

Nowy uchwyt do tabletu owltab | Od 2020 r.

owltab ist der perfekte Tablethalter für dein Bett